Rezerwacja online

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ofertadnia
promocjaweselna

Zapraszamy Państwa serdecznie do Rest Hotelu – dwugwiazdkowego hotelu znajdującego się w Warszawie w dzielnicy Mory. To tutaj czeka na Państwa kompleksowa obsługa oraz wysoki standard wypoczynku. Jeżeli interesują Państwa głównie hotele pod Warszawą w spokojnej lokalizacji, nasz hotel na pewno będzie mógł spełnić wszystkie oczekiwania.

Wyróżnia nas w szczególności doskonała lokalizacja – od centrum Warszawy dzieli nas tylko około 11 kilometrów, od lotniska Okęcie jedynie 10 kilometrów. Nasz hotel znajduje się w pobliżu tras A2 z Warszawy do Berlina oraz drodze krajowej DK92 Warszawa – Poznań. Hotel jest też dobrze skomunikowany z centrum stolicy. W ten sposób mogą Państwo i Państwa goście mogą dojechać do nas szybko i sprawnie. 

2102042am
2102042a
2102042
2102042bm
2102042m
4

 Hotel Rest jest do Państwa dyspozycji już od 1999 roku. Od tego czasu gościliśmy już wielu polskich i zagranicznych klientów i uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii. Jednocześnie ciągle się rozwijamy, współpracujemy z wieloma kontrahentami zarówno z kraju, jak i zagranicznymi, aby zapewniać Państwu kompleksową obsługę i pełne zadowolenie z pobytu. Oprócz komfortowych noclegów naszą specjalnością jest także organizacja konferencji, zjazdów, szkoleń oraz spotkań okolicznościowych, w tym wesel. Posiadamy duże centrum konferencyjne, w którym nasi klienci biznesowi mogą skorzystać z w pełni wyposażonych sal szkoleniowych.

 

 Nasze motto to: „Komfort i wysoka jakość za rozsądną cenę”, i zgodnie z nim świadczymy nasze usługi.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

- 110 pokoi
- darmowy Internet
- TV SAT
- bezpłatny dozorowany parking
- bezpłatne Centrum Odnowy
  Biologicznej

więcej...

- konferencje
- szkolenia
- imprezy integracyjne
- klimatyzacja
- nagłośnienie
- Internet

więcej...

- 60-200 osób
- bogate menu
- całonocna obsługa
- apartament dla Pary Młodej Gratis
- bezpłatny parking dla Gości

więcej...

Hotel Rest 2014 | wszystkie prawa zastrzeżone stopka-biale